FDI 2016 Poznań, Poland

Znamy nazwiska pierwszych wykładowców

Od kilku tygodni na naszej stronie internetowej dostępna jest lista nazwisk wykładowców z całego świata, którzy potwierdzili udział w Kongresie. Lista rośnie każdego dnia.

Na liście są już specjaliści dobrze rozpoznawalni przez polskich lekarzy dentystów: prof. Roger Linden (Dental research) z Wielkiej Brytanii, prof. Daniel Bruser (Implantologia) ze Szwajcarii czy prof. Young-Guk Park (Ortodoncja) z Korei Południowej.

- Wciąż trwają rozmowy z kolejnymi. Nie ukrywamy, że chcielibyśmy zaprosić najlepszych z najlepszych – zapewnia prof. Marzena Dominiak, Przewodnicząca Komitetu Naukowego.

Mocnym akcentem Kongresu będą warsztaty. Ich tematyka obejmie wszystkie dziedziny stomatologii. Każdy warsztat (będą prowadzone w języku polskim i angielskim), umożliwi uczestnikom nabycie wiedzy praktycznej poprzez ćwiczenie na modelach, usuniętych zębach oraz materiale zwierzęcym.

Wiemy już, że wśród prowadzących warsztaty będą m.in.: dr Andrea Palermo, dr Paul Greloczy i dr Maciej Żarow. W Poznaniu pojawią się być może: Istvan Urban i Walter Devoto.

Sprawdź nazwiska specjalistów, którzy potwierdzili udział w Kongresie - tutaj.