FDI 2016 Poznań, Poland

FDI Poznań 2016 – dziesięć najważniejszych faktów

Zarówno dla tych, którzy już zarejestrowali się na najważniejsze wydarzenie w historii polskiej stomatologii, jak i dla tych, którzy w dalszym ciągu się wahają, przedstawiamy dziesięć najważniejszych faktów dotyczących wydarzenia.

1. FDI Poznań 2016 to nie tylko wybitnie międzynarodowy program edukacyjny (ponad 100 ekspertów), ale także Światowa Wystawa Stomatologiczna (ponad 250 potwierdzonych wystawców), sympozja firm, fora i panele eksperckie, w tym obrady Światowego Parlamentu Stomatologicznego FDI oraz liczne wydarzenia kulturalno-towarzyskie.

2.
Na Kongres zarejestrowało się już kilka tysięcy uczestników z ponad 100 krajów. Oficjalnym językiem Kongresu jest angielski. Wszystkie wykłady będą tłumaczone symultanicznie na język polski.

3.
Wykłady oraz kursy praktyczne przygotowano z myślą o: lekarzach dentystach, technikach, asystentkach i higienistkach. Nad ich poziomem czuwali wybitni eksperci z Polski oraz Komitetu Edukacyjnego FDI.

4.
Na program naukowy składa się: 6 równoległych sesji tematycznych, prezentacje ustne i plakatowe, spotkania z ekspertami, sympozja firm oraz warsztaty i kursy praktyczne, czyli tzw. hands-on. Za udział w Kongresie przysługują punkty edukacyjne, w tym punkty ADA CERP.

5. Na www.fdi2016poznan.org można się rejestrować na określony dzień/dni lub na cały Kongres (4 dni). W cenie zawarto swobodny dostęp do wszystkich wykładów, również tych w ramach Dnia Niemieckiego i Dnia Ukraińskiego oraz sesji ustnych i plakatowych. Dodatkowe opłaty obowiązują uczestników spotkań z cyklu Meet-the-Expert oraz warsztatów i kursów.

6. Część wykładów i warsztatów odbywa się w tym samym czasie, dlatego bardzo ważne jest odpowiednie zaplanowanie udziału w Kongresie.

7. W Światowej Wystawie Stomatologicznej mogą bezpłatnie brać udział również Ci, który nie wykupią uczestnictwa w Kongresie. Należy jednak wcześniej zarejestrować się na stronie Kongresu i wygenerować bezpłatną kartę wstępu. Szczególnie warto odwiedzić pawilon, w którym swoją ofertę zaprezentują polscy producenci (tzw. polski pawilon narodowy).

8. W uroczystej Ceremonii Otwarcia (7 września, godz. 18) mogą bezpłatnie uczestniczyć wszyscy zarejestrowani uczestnicy. Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą: Grupa MoCarta oraz Ireneusz Krosny.

9. Wieczorami na gości Kongresu czekają Teatry: Nowy i Muzyczny, które zaprezentują „Evitę” i „Elvisa”. Country Park „Pod Gajem” zaprasza na wyjątkowe wydarzenie – Polish Night połączone z koncertem Raya Wilsona (transport zapewniają organizatorzy).

10. Podczas Kongresu na lotnisku w Poznaniu, na dworcach oraz w kilku hotelach będą usytuowane punkty informacyjne. Dodatkowo na Ławicy informacje o Kongresie będą wyświetlane na ekranach, a w mieście pojawią się citylighty i billboardy. Lista rekomendowanych przez Organizatorów hoteli/pensjonatów/apartamentów w Poznaniu znajduje się na stronie internetowej Kongresu.


Łukasz Sowa, rzecznik prasowy FDI Poznań 2016

Oryginalne źródło: www.magazyn-stomatologiczny.pl