FDI 2016 Poznań, Poland

Polish Night

country_park
         
Country_Park Country_Park Country_Park Country_Park Country_Park

Polish Night

Data: 9 września 2016 r.
Godzina: 18.30 - transfer autobusowy z terenu Międzynarodowych Targów Poznańskich
Miejsce: Country Park "Pod Gajem", Gaj Wielki, 62-080 Tarnowo Podgórne
Koszt: 350 PLN
Program: Zapraszamy na pełen atrakcji wieczór, po którym wszyscy uczestnicy zapamiętają czym jest słynna polska gościnność.

Po dotarciu do Country Parku rozpocznie się część warsztatowa i targowa. Przepyszne i różnorodne potrawy serwowane przez szefa kuchni Country Parku z pewnością przypadną wszystkim do gustu. Każdy kto będzie miał ochotę skosztować i zakupić produkty regionalne z całej Polski będzie miał taką okazję w ramach strefy targowej.
Gościom, zaproponujemy udział w warsztatach podczas, których będzie możliwość własnoręcznego wytworzenia rogali czy pierogów.

Strefa artystyczna Polish Night to występ Zespołu Tańca Ludowego „Poznań", który nie tylko zaprezentuje tańce różnych regionów Polski, ale także nauczy wszystkich chętnych podstawowych kroków.

Wisienką na torcie będzie występ Raya Wilsona, który ku zdziwieniu wielu osób jest Poznaniakiem. Ray Wilson – jeden z najwybitniejszych wokalistów brytyjskich, kompozytor i autor tekstów. W 1996r. zastąpił Phila Collinsa w roli wokalisty zespołu GENESIS. Koncerty z serii GENESIS Classic przedstawiają największe przeboje zespołu Genesis. Ray Wilson ma fantastyczny kontakt z publicznością, a jego koncerty to wspaniała muzyczna uczta.
Koncert potrwa 70 minut.
  Ray_Wilson
Ray_WilsonRay_Wilson
dancers
rogale_marcinskie
dumplings
circule Pokaz pieczenia chleba - Świeżo wypieczone i ciepłe bochny chleba zrobione przez profesjonalnego piekarza będą kolejną atrakcją wieczoru. Uczestnicy będą mogli nie tylko zobaczyć proces wyrabiania i pieczenia chleba ale także skosztować świeżo wypieczoną pajdę.  
circule Warsztat z klejenia rogali - Cukiernik w specjalnie przygotowanej strefie, będzie opowiadał o sposobie przygotowania, recepturze oraz historii Rogali Marcinskich. Goście będą obserwowali proces powstawania rogala, a następnie będą mogli samodzielnie ulepić swojego Rogala Marcińskiego. Po upieczeniu warsztatowicze otrzymają zapakowanego rogala.  
circule Warsztat z lepienia pierogów - Każdy uczestnik wieczoru będzie mógł spróbować ulepić swojego pieroga, niestety nie jest to takie proste. Na pewno warto się potrudzić ponieważ pierogi to potrawa, którą polska kuchnia lubi się szczycić. Warsztat będzie połączony z degustacją.