FDI 2016 Poznań, Poland
FDI 2015 Poznań, POLANDPark WIlsonaStarówkaParada ulicznaKamienice na RynkuMiędzynarodowe Targi PoznańskieStare MiastoZamek CesarskiJarmarkTeatr Wielki im. St. MoniuszkiStary Browar

Witamy na stronie Kongresu FDI 2016 Poznań

 

Szanowni Państwo,

serdecznie witamy na stronie internetowej Dorocznego Światowego Kongresu Stomatologicznego FDI (FDI Annual World Dental Congress, AWDC). To wydarzenie bez precedensu w polskiej stomatologii odbywa się w dniach 7-10 września 2016 r w Poznaniu. O tym, że to właśnie Poznań będzie gospodarzem wydarzenia, Światowa Federacja Dentystyczna poinformowała 4 marca 2014 r. Od tego momentu ruszyły intensywne prace organizacyjne.
Wyzwanie jest ogromne. AWDC to nie tylko spotkanie o charakterze naukowym, ale również towarzysząca mu wystawa sprzętu stomatologicznego i materiałów oraz obrady Światowego Parlamentu Stomatologicznego FDI. Do Poznania przyjechało ok. 10 tys. uczestników, z czego duża część – z całego świata, wszak FDI jest najstarszą i największą organizacją lekarsko-dentystyczną na świecie, zrzeszającą ponad 200 krajowych organizacji stomatologicznych, reprezentującą ponad milion lekarzy dentystów z całego świata.
Nie ma wątpliwości, że Doroczny Światowy Kongres Stomatologiczny FDI w Poznaniu będzie okazją do nauki i wyjątkowych spotkań w międzynarodowym towarzystwie oraz szansą na prezentację sukcesów polskiej stomatologii światu.

Organizatorzy

FOTOREPORTAŻ - zobacz więcej

FDI_opening_ceremony   FDI 2016 Gala Dinner   FDI 2016 GA   FDI_lectures   FDI_exhibition   FDI 2016