FDI 2016 Poznań, Poland

A Dental Jazz Story

jazz_storyTytuł: A Dental Jazz Story
Data: 9 września 2016
Godzina: 19:30
Miejsce: poznański klub Blue Note

Opis: PortalDentystyczny.pl, ma zaszczyt zaprosić Państwa na kolejny koncert organizowany w ramach cyklu A Dental Jazz Story 2016.

Koncert, jak co roku odbędzie się w poznańskim klubie Blue Note - miejscu, gdzie muzyka brzmi szczególnie dobrze.

Tegoroczny koncert Grzegorza Turnaua uświetniać będzie również uroczystą galę rozdania statuetek w plebiscycie Dentysta Roku 2016, to powód dla którego postanowiliśmy na tę okazję przygotować specjalne wydarzenie muzyczne podczas którego wystąpi jeden z najbardziej znanych polskich zespołów.

Tym razem Grzegorz Turnau zaprezentuje się w wyjątkowym projekcie - TurBiKon. W jego realizacji wspierają go znakomici muzycy jazzowi: perkusista Cezary Konrad i basista Robert Kubiszyn. Trio zaprezentuje się w piątkowy wieczór podczas A Dental Jazz Story 2016 ponad 20 utworów z niemal wszystkich płyt artysty w jazzujących aranżacjach.

Usłyszymy kompozycje, które cieszą słuchaczy na przestrzeni niemal 20 lat jego kariery. Zespół zagra zarówno piosenkę "Pianista i ja" (w wersji tekstowo nieco improwizowanej i przy znacznej pomocy ze strony widowni) z pierwszej solowej płyty artysty "Naprawdę nie dzieje się nic", jak i utwór "Dobrani do pary" z ostatniego albumu studyjnego "Fabryka klamek" z 2010 r. Nie zabrakło wielkich przebojów: "Brackiej", "Naprawdę nie dzieje się nic", "Między ciszą a ciszą".

Bilety: Zapraszamy do REZERWACJI BILETÓW poprzez stronę: http://www.portaldentystyczny.pl/lekarz/jazz/